W przypadku rezygnacji na 10 dni przed rozpoczęciem sesji nie zwracamy już wpłat.
Zanim wypełnisz formularz wiedz, że:

  1. W jednym formularzu możesz wpisać TYLKO jedną osobę (dla żony itd. trzeba drugi raz wypełnić formularz).
  2. WAŻNE: WPISZ SWÓJ EMAIL PRAWIDŁOWO I BEZ LITERÓWEK – błędy w adresie mogą uniemożliwić odebranie wiadomości email z potwierdzeniem wysłania formularza rejestracji
  3. Identyfikatory będą drukowane automatycznie. Na identyfikatorze znajdą się informacje: imię, nazwisko oraz miasto. Nie zrób błędów w tych danych, bo źle je wydrukujemy. Prosimy również, żeby nie pisać swoich danych drukowanymi literami.
  4. Po wysłaniu zgłoszenia powinno przyjść automatyczne potwierdzenie zapisu – jeśli w ciągu 48h nie przyjdzie, sprawdź folder ze SPAMEM skontaktuj się z sekretariatem Ośrodka. Jeśli chcesz coś poprawić po wysłaniu formularza, to nie uzupełniaj go po raz drugi, tylko napisz na adres: forum@moscice.pl
  5. Kwota opłaty nie obejmuje noclegów. Nie zapewniamy noclegów – o nocleg należy się postarać we własnym zakresie. Dane kontaktowe do polecanych podmiotów umieściliśmy w zakładce: MAPA I NOCLEGI
  6. DZIECI DO LAT 16 – WSTĘP WOLNY pod opieką rodziców. Jeżeli będą korzystać z osobnych posiłków – należy zarejestrować je wybierając odpowiedni wariant i wpłacić odpowiednią kwotę za same posiłki. Prosimy również wymienić imiona dzieci podczas swojej rejestracji w polu DODATKOWE INFORMACJE. Nie zapewniamy opieki nad dziećmi, osoby niepełnoletnie – tyko pod opieką starszych. Nie gwarantujemy specjalnych posiłków dla osób wymagających indywidualnej diety
  7. Nie przewidujemy punktu programu, w którym odbędzie się Spowiedź, prosimy o wcześniejsze skorzystanie z Sakramentu Pojednania w swoich parafiach / miejscowościach.
  8. Po zakończeniu weryfikacji bazy danych i wpłat, na podane przez Państwa adresy email (lub adresy osób rejestrujących) zostanie wysłany zestaw przydatnych informacji odnośnie FORUM.
  9. W tytule przelewu prosimy umieścić dopisek:FORUM – Imię i Nazwisko
  10. PROSIMY O SPRAWNE DOKONANIE PŁATNOŚCI  ZWŁASZCZA OSOBY Z POSIŁKAMI, ŻEBYŚMY MOGLI ZAREZERWOWAĆ WŁAŚCIWĄ LICZBĘ POSIŁKÓW. OSOBY REJESTRUJĄCE SIĘ 13-14 stycznia prosimy o płatność tego samego dnia i w miarę możliwości przysłanie potwierdzenia przelewu.

KONIEC ZAPISÓW DEFINITYWNY
DZIĘKUJEMY I DO ZOBACZENIA

Na miejscu już tylko wyjaśnianie wszelkich wątpliwości, uzupełnianie ew. brakujących informacji i dopełnianie płatności. Na zapisy się nie nastawiajmy.

KOCHANI!

Cieszymy się, że będzie nas tak dużo na Forum już za tydzień :)

NIE NASTAWIAJMY SIĘ NA ZAPISY NA MIEJSCU!

Wybaczcie za to małe zamieszanie, ale Hala Gumniska jest dużo mniejsza niż Jaskółka i musieliśmy być pewni po podsumowaniu rejestracji elektronicznej i telefonicznej.

 

MOŻLIWE WARIANTY:

SPRAWDŹ DOBRZE KWOTĘ, KTÓRĄ NALEŻY WPŁACIĆ!

A – PEŁNE uczestnictwo bez posiłków (50 zł)
A3 – PEŁNE uczestnictwo z 3 posiłkami (80 zł)
S – TYLKO SOBOTA bez posiłków (25 zł)
S2 – TYLKO SOBOTA z posiłkami (45 zł)
N – TYLKO NIEDZIELA bez posiłku (25 zł)
N1 – TYLKO NIEDZIELA z obiadem (35 zł)

 

DOKONYWANIE PŁATNOŚCI:

Konto bankowe: Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Józefa
33-101 Tarnów, ul. Zbylitowska 5
PKO BP 10 1020 4955 0000 7602 0207 1637
(w treści przelewu wpisz: FORUM – Imię i Nazwisko)

Zachęcamy również, aby wziąć ze sobą potwierdzenie przelewu, szczególnie osoby które płacą w ostatnim tygodniu.

INFORMACJE I POTWIERDZENIA

Do wszystkich Państwa wyślemy na początku tygodnia mailing z odpowiednimi informacjami i odpowiedziami na sprawy poruszane w mailach.